0
0
0

Монтаж та підключення електрокаміна

Монтаж та підключення електрокаміна

Популярність електрокамінів Dimplex багато в чому обумовлена їх практичними властивостями, такими як пожежобезпечність, довговічність, легке встановлення та обслуговування. І хоча при встановленні електрокаміна вам не доведеться будувати димар і оформлювати спеціальні дозволи, все-таки є деякі важливі нюанси, які варто враховувати. Докладніше про монтаж та підключення електрокамінів ми розповімо в нашій статті.

 

Монтаж різних видів камінів

  • для встановлення кутових камінів використовується портал у формі піраміди з трьома або п'ятьма кутами, один з яких прямий. Кутовий портал встановлюється максимально впритул до стін. Найчастіше для цього доводиться трохи підрізати плінтус, а місця розрізу закривають заглушками, щоб вся конструкція виглядала естетично.
  • Для традиційних камінів, що встановлюються біля стіни, використовуються прямокутні портали. Такі портали менш стійкі і для надійності корпус кріпиться до стіни. Також, швидше за все, доведеться трохи підрізати плінтус, щоб електрокамін Dimplex став впритул до стіни.
  • Підвісні електричні каміни кріпляться на спеціальну монтажну планку, яку попередньо прикріплюють до стіни. Важливо, щоб планка була прикріплена горизонтально за рівнем, оскільки найменший нахил буде помітний. І хоча підвісні каміни важать не більше 30 кг, стінки з гіпсокартону краще підсилити в місці кріплення за допомогою бруса.
  • Для камінів, що вбудовуються, використовуються спеціальні ніші, які або вже є, або майстру доведеться попередньо підготувати. У нішу встановлюється каркас із металевого профілю, на планку, що несе, кріпиться вогнище. Потім конструкція зашивається гіпсокартоном та прикрашається декоративними елементами.
  • Конструкція порталу для каміна має схожу схему. Спочатку проводиться складання корпусу, потім його обшивка та оздоблення декоративним матеріалом. Розміри порталу підлаштовуються під габарити електрокаміна. У стінці порталу біля вогнища роблять спеціальні отвори для виходу гарячого повітря, щоби камін не перегрівався. Після цього портал облицьовують декоративними елементами: наприклад, каменем, деревом, металом чи ПВХ.
 

Підключення електрокаміна

 

Бо для роботи електрокамінів потрібна електроенергія, до пристрою необхідно підвести провід, щоб підключити його до мережі. При цьому варто суворо дотримуватись правил пожежної безпеки. Електричні каміни dimplex з функцією обігріву мають потужність більше 1 кВт, тому їх підключають через окремий автомат. У житлових будинках при установці необхідно провести заземлення і забезпечити захист від стрибків напруги. Перед підключенням електрокаміна варто переконатися, що проведення приміщення впорається з таким навантаженням.

 

Щоб уникнути проблем при монтажі та підключенні електрокаміну та врахувати всі нюанси, краще відразу звернутися до професіоналів. Досвідчені майстри підключать пристрій швидко та якісно, ​​щоб камін виглядав естетично та радував вас довгі роки.

Коментарі
Схожі статті
24.03.2020
Які бувають електрокаміни?
Які бувають електрокаміни?
У сучасному дизайні інтер'єрів електричні каміни користуються особливою популярністю, адже їх встановлення та обслуговування не потребують особливих зусиль. Особливо для тих, хто живе в невеликій квартирі або хоче спостерігати за полум'ям у с..
23.03.2020
Як вибрати електрокамін?
Як вибрати електрокамін?
Сучасні моделі дозволяють втілити в реальність практично будь-яку задумку. Електрокамін може традиційно стояти в порталі вздовж стіни чи в кутку, висіти на стіні або навіть бути вбудованим у тумбочку чи стіл. Як тільки ви визначитеся з місцем розташу..