0
0
0

Електричні каміни, печі, топки

Теплі весняні знижки: з 14 квітня по 30 травня 2024 року
З приходом весняного тепла даруємо такіж теплі знижки! Маєте унікальну можливість придбати електричний камін зі знижкою. Під час замовлення використовуйте промо-код: SPR24
Вибрати
Теплі весняні знижки: з 14 квітня по 30 травня 2024 року
-18%
Акція
-16%
Акція
-9%
Акція
-10%
Акція
Wi-Fi
-20%
Акція
-33%
Акція
-9%
Акція
Wi-Fi
Хіт
Wi-Fi
-5%
Акція
Wi-Fi
-15%
Акція
-6%
Хіт
Акція
-12%
Акція
Wi-Fi
Електричні каміни, печі, топки

Електричний камін має дві рівноцінно важливі характеристики. Поєднання функціональності та естетичної складової – саме те, що потрібно для модного інтер'єру. Такі технологічні печі встановлюють у квартирах, заміських будинках. Стильний електрокамін можна побачити в холі готелю чи ресторану, у зоні відпочинку в офісі чи фітнес-центрі тощо.

 

Сучасні моделі камінів, які працюють від електрики, – високотехнологічні пристрої у привабливому дизайні. Практично відчутний ефект горіння, реалістична імітація тліючого вугілля або дров, що горять, оригінальний зовнішній вигляд самої топки - все це переваги декоративного каміна. Такий пристрій може радикально змінити будь-який інтер'єр, зробивши його максимально комфортним. В онлайн-каталозі нашого інтернет-магазину надано величезний вибір моделей, що відрізняються функціональними можливостями та дизайном.


У списку пропозицій представлені електрокаміни, які відрізняються:
 • типом монтажу
  1. настінні (невеликі, можна встановити на будь-якій висоті)
  2. вбудовувані (відмінне рішення для економії простору)
  3. окремо стоять (мобільні, легко переміщаються)
 • дизайном та технологією полум'я
  1. класичні
  2. з 3D ефектом
  3. з 5D ефект
 

Камінокомплекти знаходяться в окремому розділі. Тут можна придбати готові набори, що складаються з вогнища та порталу (обрамлення). Також до ваших послуг великий асортимент камінних аксесуарів та різні види порталів.


Позитивні якості електрокаміна

 

Якщо ви купуєте електрокамін TM Dimplex, Royal або Royal Flame, вам не доведеться будувати димар, монтувати вентиляційну систему, запасатися паливом, а потім контролювати стан полум'я. Працює електрична топка завдяки розумним технологіям, а максимально просте встановлення звільняє користувача від зайвих проблем.
Як правило, це функціональні пристрої. Наприклад, електротопку може бути функція зволоження приміщення. Крім того, за допомогою пульта дистанційного керування можна регулювати інтенсивність полум'я або активувати тільки імітацію вогню без підключення обігріву та ін.


Як народжується полум'я в електрокаміні


Електричні каміни створюють реалістичний ефект живого вогню. У різних моделях це реалізується по-своєму завдяки використанню однієї з технологій: Opti-Myst 3D, Opti-V 5D, Revillusion, Optiflame:
 • 3D-ефект забезпечується різними рівнями інтенсивності підсвічування клубів пари, що формуються за допомогою ультразвукового парогенератора;
 • 5D-ефект дозволяє досягти реалістичної імітації полум'я і іскор, що розлітаються, завдяки суміщенню відеозапису вогню в HD-якості та «пожвавленню» муляжу дров за допомогою відображення в напівпрозорому нахиленому дзеркалі світлодіодних вогників;
 • за допомогою напівпрозорого дзеркального екрану, що використовується для Revillusion, домагаються збільшення візуальної глибини та посилення ефекту полум'я;
 • головні «діючі особи» технології Optiflame, як правило, – металевий барабан, що обертається, з безліччю насічок і дзеркальна поверхня.

Якщо вам знадобиться порада щодо функціональності, продуктивності обігріву або особливостей встановлення електропечі, запитуйте консультантів. Ми допоможемо вам з вибором каміна, доставимо придбаний пристрій до будь-якого району Києва або оперативно відправимо до будь-якого іншого міста України.

Featured

Електрокамін Dimplex Cassette 1000 P PS зі звуком (підключення води, без дров)

Електрокамін Dimplex Cassette 1000 P PS зі звуком (підключення води, без дров)

Лінійний паровий електрокамін Dimplex Cassette 1000 P PS з імітацією біо-каміна та підклченням до автономного водопостачання   Удосконалений електрокамін на базі неодноразово випробуваної технології Opti-myst. Осередок виділяється своєю реалістичністю, розмірами та конструкцією. Як правил..

147 840 грн.

Електрокамін Dimplex Cassette 600

Електрокамін Dimplex Cassette 600

Електричний камін 3D Dimplex Cassette 600 з дровами   Нова модель вогнища від всесвітньо відомого виробника Dimplex Electric Faimins. Dimplex Cassette 600 представила найсучасніші та цікаві технології, які представляють високу якість продукту. Камін має тривимірний ефект згоряння. Живий дим..

46 200 грн.

Електрокамін з обігрівом Royal Flame Vision 60 LOG LED зі звуком

Електрокамін з обігрівом Royal Flame Vision 60 LOG LED зі звуком

Електричний камін Royal Flame Vision 60 LOG LED 2021 року отримав низку додаткових функцій до вже існуючих.   Електрокамін Royal Flame Vision 60 LOG LED можна вбудовувати в портал або в нішу у стіні. Подовжена форма та стриманий дизайн вогнища підходять для стилів модерн, хай-тек та мініма..

29 700 грн.

Електрокамін з обігрівом Royal Sky EF 26 C зі звуком

Електрокамін з обігрівом Royal Sky EF 26 C зі звуком

Електричний камін Royal Sky 26 (EF26C)   Особливості: Напівкругле фронтальне скло; Звуковий ефект потріскування дров; Динамічна підсвітка: імітація тління дров; 3 кольори верхнього підсвічування: синій, помаранчевий, комбінований; Цегляна кладка на бічних стінках; Обігрів:..

10 340 грн. 11 440 грн.