0
0
0

Настінні електрокаміни (навісні)

Теплі весняні знижки: з 14 квітня по 30 травня 2024 року
З приходом весняного тепла даруємо такіж теплі знижки! Маєте унікальну можливість придбати електричний камін зі знижкою. Під час замовлення використовуйте промо-код: SPR24
Вибрати
Теплі весняні знижки: з 14 квітня по 30 травня 2024 року
-17%
Акція
-14%
Акція
-10%
Акція
Wi-Fi
Wi-Fi
Хіт
Очікуємо надходження
Настінні електрокаміни (навісні)

Навісні або настінні електрокаміни кріпляться на вертикальну поверхню стіни за допомогою спеціальних монтажних планок або кріпильних механізмів, які зазвичай йдуть у заводському комплекті поставки.

 

Настінні каміни ідеально підходять для невеликих приміщень, оформлених у мінімалістичному або класичному стилі, також можна їх розміщувати у великих залах. Головна особливість підвісних камінів - самодостатність: для цих моделей не потрібен портал. Настінний електрокамін зовні нагадує плазмову телевізійну панель. Розмір настінних декоративних камінів може бути різним, проте всі моделі пристосовані для монтажу на вертикальній поверхні.


Настінні електричні каміни – це зручно та стильно

У нашому каталозі представлені брендові моделі Dimplex та Royal. Ви можете вибрати камін у стилі hi-tech або стримане оформлення «під класику». Як правило, настінний електрокамін складається з чорної глянсової панелі, виготовленої з технологічного пластику. LED-підсвічування можна регулювати: у програмі закладено кілька відтінків полум'я.
Настінні електрокаміни мають два режими: з подачею тепла та без обігріву. Тобто пристрій може виконувати виключно декоративну функцію: на екрані «горітиме» полум'я. У підвісних моделях вогонь «народжується» завдяки використанню технологій 2D, 3D, Optiflame та Opti-Myst.


Вибираючи камін на стіну, враховуйте його особливості, наявність:
  • перемикача режимів
  • термостату
  • опції контролю інтенсивності диму
  • ефект мерехтіння дров
  • 3D-ефект
  • функції зволоження, обігріву та ін.
 

Комплектуються вбудовані настінні каміни ПДУ та спеціальними монтажними планками або кріпильними механізмами.