0
0
0

Теплові гармати на універсальному паливі

Спекотні літні знижки: з 2 по 31 липня 2024 року
У спекотний місяць даруємо такіж спекотні знижки! Маєте унікальну можливість придбати електричний камін зі знижкою. Під час замовлення використовуйте промо-код: SMMR24
Вибрати
Спекотні літні знижки: з 2 по 31 липня 2024 року
Теплові гармати на універсальному паливі

Теплові гармати на універсальному паливі забезпечують швидке обігрів приміщення у разі відсутності централізованого опалення, необхідності економії електроенергії.

 

Особливість цієї лінійки пристроїв полягає у можливості використання кількох видів палива. Нагрівачі такого типу, як правило, можуть працювати і на твердих видах пального, і на відпрацьованій олії. Наприклад, це може бути рапсова олія, суміш відпрацьованого і мастила або ріпакових біокомпонентів. Використання такого пального дозволяє заощаджувати на енергоносіях у опалювальний сезон.


Теплові гармати на універсальному паливі рекомендується встановлювати в приміщеннях, що постійно провітрюються, або на об'єктах з достатнім безперервним доступом повітря.

Для обігріву невеликих приміщень вибирають моделі середньої потужності. Забезпечення теплом просторих площ та відкритих просторів (наприклад, будівельних майданчиків) здійснюється за допомогою мультипаливних теплових гармат із високим ККД. Наявність термостата із можливістю регулювання температури дозволяє значно збільшити час автономної роботи обігрівача.
Пристрої даного типу можна використовувати при виконанні будівельних та ремонтно-оздоблювальних робіт. Вони допомагають прискорити процес висихання пофарбованих поверхонь, забезпечують ефективне обігрів у холодну погоду. Теплові гармати на універсальному паливі встановлюють у промислових приміщеннях, біля великих виробничих підприємств, і навіть на СТО, автосервісах і стоянках.