0
0
0

Теплові насоси

Теплі весняні знижки: з 14 квітня по 30 травня 2024 року
З приходом весняного тепла даруємо такіж теплі знижки! Маєте унікальну можливість придбати електричний камін зі знижкою. Під час замовлення використовуйте промо-код: SPR24
Вибрати
Теплі весняні знижки: з 14 квітня по 30 травня 2024 року
Новинка
Новинка
Wi-Fi
Безкоштовна доставка по Києву
Wi-Fi
Безкоштовна доставка по Києву
Wi-Fi
Безкоштовна доставка по Києву
Wi-Fi
Безкоштовна доставка по Києву
Теплові насоси

Тепловий насос – вид кліматичного обладнання, за допомогою якого можна обігрівати квартири та будинки, а також підігрівати воду. Вирізняють кілька різних модифікацій пристрою, що відрізняються конструкцією випарника, конденсатора і т.д. Перед тим, як купити тепловий насос, ознайомтеся з його різновидами.

 

Види теплових насосів

 
  1. Геотермальний тепловий насос – це система, яка виконує обігрів або охолодження приміщення завдяки використанню теплової енергії ґрунту. Він може віддавати тепло постійно, незалежно від пори року, оскільки температура на глибині 5-7 м майже завжди залишається незмінною. І ця практична підмога для того, щоб низько-потенційне тепло ефективно трансформувалося та ставало джерелом обігріву та гарячого водопостачання. Влітку він може використовуватися як кондиціонер. Є геотермальні теплові насоси горизонтального та вертикального типу. Перед тим як купити тепловий насос із цієї серії пристроїв, проконсультуйтеся з нашими менеджерами: вони допоможуть вибрати оптимальний варіант.
  2. Високоефективний тепловий насос вода-вода – відмінний варіант для тих, хто проживає неподалік водойм. Пристрої працюють, використовуючи поверхневі води з річок та озер або ґрунтові, а також видобуті зі свердловин. Величезна перевага цієї лінійки пристроїв – найпростіша установка: тепловий насос опускається на дно водойми. Тепловий насос для опалення допомагає вирішити проблему гарячого водопостачання. При виборі моделі орієнтуються її потужність. Але перш ніж зробити покупку, потрібно отримати інформацію про стан ґрунтових вод.
  3. Тепловий насос повітря-вода може використовуватися цілий рік, виконуючи роль обігрівача або кондиціонера. Він чудово справляється із завданням і як самостійний пристрій, і може використовуватися з метою підвищення продуктивності роботи опалювальної системи, доповнюючи її. Агрегат «збирає» тепло з вуличного повітря та використовує його для підігріву води. Працює практично безшумно. Наприклад, якщо купити такий тепловий насос для басейну, питання з підігрівом води буде вирішено.
  4. Тепловий насос повітря-повітря укомплектований компресором та випарником. Джерело теплової енергії для нього – навколишнє повітря. Монтується пристрій із зовнішнього боку будівлі. Оскільки прокладка колектора зовнішнього типу не потрібна, ціна буде нижчою, ніж на моделі іншого типу. Якщо ви хочете купити тепловий насос повітря-повітря, зважте, що для повноцінного опалення будинку взимку потужності такого обладнання буде недостатньо.
 

У нашому каталозі представлені моделі з різними функціональними можливостями. Залежно від площі приміщення та завдань, які потрібно вирішити установкою пристрою, ви зможете вибрати оптимально зручну та ефективну модель за доступною ціною. Доставка здійснюється у всі міста України.