0
0
0

Теплові завіси для автомийок

Спекотні літні знижки: з 2 по 31 липня 2024 року
У спекотний місяць даруємо такіж спекотні знижки! Маєте унікальну можливість придбати електричний камін зі знижкою. Під час замовлення використовуйте промо-код: SMMR24
Вибрати
Спекотні літні знижки: з 2 по 31 липня 2024 року
Теплові завіси для автомийок

Специфіка роботи автосервісу або миття машин має на увазі велику кількість відкритих отворів. Для того, щоб даремно не витрачати електроенергію, обігріваючи вулицю, в цих отворах встановлюються теплові завіси для автомийок.

 

Пристрої працюють за таким же принципом, як і інші види цього кліматичного обладнання. Створюється потужний повітряно-тепловий потік, який відокремлює вуличне повітря від того, що циркулює у приміщенні.

 

Теплові завіси для автомийок ефективно захищають прорізи промислових будівель завдяки рівномірному повітряному потоку. Формується штучна «заслінка», що не дозволяє зимовому холоду або літній спеці проникати через відкритий дверний отвір усередину приміщення. Крім того, ця щільна повітряна "стіна" не дозволяє повітряним масам, що містять краплинну вологу, "вириватися" за межі території автомийки. Затримують
Найважливіша технічна характеристика будь-якої моделі теплової завіси для автомийок – продуктивність: це обсяг повітря, який може прокачати теплова завіса за годину. Зрозуміло, що чим вище показник, тим більша щільність повітряного заслону, що утворюється. Отже, краще ефективність роботи пристрою.

 

В інтернет-магазині Мікроклімат можна придбати теплові завіси для автомийок з доставкою по всій Україні.