0
0
0

Встановлення, монтаж кондиціонерів

Теплі весняні знижки: з 14 квітня по 30 травня 2024 року
З приходом весняного тепла даруємо такіж теплі знижки! Маєте унікальну можливість придбати електричний камін зі знижкою. Під час замовлення використовуйте промо-код: SPR24
Вибрати
Теплі весняні знижки: з 14 квітня по 30 травня 2024 року
Хіт
Встановлення, монтаж кондиціонерів

Окрім продажу кліматичної техніки, наша компанія пропонує додаткові послуги: технічне обслуговування пристроїв, монтаж та демонтаж кондиціонерів.
За умови купівлі кондиціонера в нашому магазині, виїзд спеціаліста для оцінки приміщення з точки зору технічних вихідних даних для встановлення пристрою здійснюється безкоштовно. Тобто цю послугу вже включено у вартість встановлення кондиціонера, придбаного на сайті.

 

Система кондиціювання, як правило, складається зі стандартного набору пристроїв та компонентів конструкції: внутрішнього та зовнішнього блоку, термоізольованих сполучних мідних труб, електропроводки, дренажних елементів, холодоагенту (фреон). Якісний монтаж кондиціонерів передбачає не тільки правильне розташування пристрою в просторі, але і надійне з'єднання в єдину систему всіх елементів конструкції.

 

Монтаж кондиціонерів здійснюється поетапно:

 
 1. На першому етапі встановлення кондиціонера здійснюються підготовчі роботи.
  Завдання фахівців проаналізувати приміщення, в якому монтуватиметься кондиціонер, та визначити оптимальне місце для встановлення пристрою. Внутрішній та зовнішній блок повинні знаходитися на максимально близькій відстані один від одного.

  Також необхідно:
  • щоб пристрій не створював незручностей для тих людей, які будуть (працювати або відпочивати) в цьому приміщенні;
  • щоб до кондиціонера був безперешкодний доступ для здійснення техобслуговування;
  • щоб поблизу не було об'єктів (техніки або предметів інтер'єру), які можуть ускладнити циркуляцію повітряних потоків.
  Від сукупності факторів опору (наприклад, фізичної густини стіни) залежить ціна монтажу кондиціонерів.

 2. Другий етап – встановлення зовнішнього блоку.
  Оскільки процес вимагає виконання свердління та штроблення стін, зовнішній блок рекомендується встановлювати під час проведення ремонтних робіт. Через отримані отвори прокладають трубопровід та електропроводку. Монтаж рекомендується проводити в обхід основної лінії через окремий електричний ланцюг, щоб не перевантажувати мережу. Встановлюються спеціальні монтажні кронштейни, які розраховані на необхідне вагове навантаження. Далі встановлення кондиціонера передбачає монтаж захисного козирка (навісу), який необхідний захисту зовнішнього блоку від атмосферних опадів.

 3. Третій етап – монтаж внутрішнього блоку.
  Він встановлюється на стіні, під підвісною стелею або за нею (у випадку з напольно-стельовими конструкціями). Принагідно підключається комунікативна трубопровід та електропроводка від зовнішньої секції. Після завершення всіх монтажних робіт система заповнюється фреоном та підключається до електромережі.
 

Фахівці компанії Microclimat здійснюють встановлення кондиціонерів у Києві та Київській області. Професійний підхід до справи та якість виконання всіх необхідних робіт гарантуємо.