0
0
0

Як вибрати електрокамін?

Як вибрати електрокамін?

Електрокамін – це обов'язковий атрибут затишного та стильного інтер'єру, причому не лише житлових приміщень, а й комерційних (наприклад, холу готелю чи бізнес-центру). Електричні каміни мають масу переваг у порівнянні з іншими видами: вони абсолютно безпечні, швидко і легко встановлюються, добре обігрівають, а зображення полум'я складно відрізнити від сьогодення. Сучасний вибір пристроїв настільки великий, що багато хто, плануючи купити електрокамін, може легко розгубитися. З чого розпочати свої пошуки і на які моменти варто звернути увагу, ми розповімо у нашій статті.

 

Вибираємо модель каміна

 

По-перше, варто визначитися з місцем розташування каміна. Сучасні моделі дозволяють втілити в реальність практично будь-яку задумку. Електрокамін Dimplex може традиційно стояти в порталі вздовж стіни чи в кутку, висіти на стіні або навіть бути вбудованим у тумбочку чи стіл. Як тільки ви визначитеся з місцем розташування, стане зрозумілим, з якої групи моделей варто вибирати.

 

Потім вибираємо відповідний розмір каміна, виробники також пропонують широкий вибір. У маленькому приміщенні величезні каміни будуть виглядати недоречно, краще підібрати компактніші варіанти. У просторому холі або вітальні можна встановити ширші моделі.

 

Наступний крок - підбір стилю обрамлення каміна, щоб він вдало вписався в інтер'єр. Добре вибір порталів та обрамлень дозволяє підібрати потрібний варіант під будь-який дизайн. Важливо, щоб матеріал обрамлення був якісним і не виділяв шкідливі речовини при нагріванні. Це може бути дерево, МДФ, спеціальний пластик, кераміка, камінь чи метал.


Технічні характеристики

Визначившись із зовнішнім виглядом каміна, зверніть увагу на такі технічні характеристики:

  • Потужність та функції. Електрокаміни можуть бути як просто елементом декору, так і з функцією обігріву, яку можна відключати при необхідності. Якщо вам важливий обігрів, потужність каміна повинна бути не менше 1,5 кВт.
  • Технологія полум'я. Компанія Dimplex розробила 4 унікальні технології, за допомогою яких створюється ефект реалістичного полум'я. Найбільшою реалістичністю володіють 5Д dimplex каміни з технологією Opti-V з іскрами, що розлітаються, і звуками потріскування полін. Також дуже реалістично виглядають 3Д-осередки Opti-myst з парогенераторами, в яких імітація полум'я, що горить, створюється за допомогою підсвічування пари.
  • Ціни на електрокаміни. Розкид цін на різні моделі досить великий і залежить від багатьох факторів: технологія полум'я, габарити, оздоблювальні матеріали, наявність додаткових функцій та інші.

Наш інтернет-магазин електрокамінів пропонує широкий вибір пристроїв та всіх необхідних комплектуючих. Фахівці допоможуть вам підібрати оптимальний варіант відповідно до ваших потреб та бюджету.
Коментарі
Схожі статті
24.03.2020
Які бувають електрокаміни?
Які бувають електрокаміни?
У сучасному дизайні інтер'єрів електричні каміни користуються особливою популярністю, адже їх встановлення та обслуговування не потребують особливих зусиль. Особливо для тих, хто живе в невеликій квартирі або хоче спостерігати за полум'ям у с..
20.03.2020
Монтаж та підключення електрокаміна
Монтаж та підключення електрокаміна
Популярність електрокамінів багато в чому обумовлена такими властивостями, як пожежна безпека, довговічність, легка установка та обслуговування. І хоча при встановленні електрокаміна вам не доведеться будувати димар і оформлювати спеціальні дозволи, ..