0
0
0

Гармати на рідкому паливі

Теплі весняні знижки: з 14 квітня по 30 травня 2024 року
З приходом весняного тепла даруємо такіж теплі знижки! Маєте унікальну можливість придбати електричний камін зі знижкою. Під час замовлення використовуйте промо-код: SPR24
Вибрати
Теплі весняні знижки: з 14 квітня по 30 травня 2024 року
Гармати на рідкому паливі

Магазин Мікроклімат надає зручну можливість купити теплові гармати на рідкому паливі для дачі і не тільки. Пристрої підходять для використання в житлових та нежитлових приміщеннях з гарною вентиляцією.

 

Дизельні переносні нагрівальні прилади характеризуються високою продуктивністю. Теплова гармата на рідкому паливі здійснює обігрів приміщення завдяки виділенню енергії від згоряння дизельного пального. Потужні теплові гармати на рідкому паливі здатні ефективно обігрівати об'єкти з великою площею.
Виробники цього виду техніки випускають два види пристроїв, що працюють на дизельному паливі. В одних моделях використовується пряме нагрівання повітря, в інших - технологія непрямого нагріву.

 

Пряме нагрівання передбачає проходження повітряних мас через камеру згоряння. Завдяки цьому вони вмить нагріваються до високої температури і, віддаючи своє тепло, швидко прогрівають приміщення. Однак ця технологія має один побічний ефект. Внаслідок роботи пристрою утворюються продукти згоряння дизельного пального. Вони разом із нагрітим потоком потрапляють у повітря. У зв'язку з цим важливим фактором вибору такого обігрівача є можливість використання тільки в приміщенні, що добре провітрюється.

 

Теплогенератори з непрямим нагріванням працюють інакше. Повітряні маси нагріваються завдяки контакту із гарячими стінками корпусу теплової гармати. Важливо, що в цьому випадку здійснюється відведення продуктів згоряння: вони йдуть через димохід. Тобто до приміщення потрапляє очищене тепле повітря. Це великий "плюс", проте ККД у такого пристрою нижче, ніж у теплової гармати з прямим нагріванням. На нашому сайті можна замовити теплову гармату на рідкому паливі, вибравши відповідну за ціною та продуктивністю модель. Доставка здійснюється у всі міста України.