0
0
0

Електрокаміни з технологією полум'я Revillusion

Теплі весняні знижки: з 14 квітня по 30 травня 2024 року
З приходом весняного тепла даруємо такіж теплі знижки! Маєте унікальну можливість придбати електричний камін зі знижкою. Під час замовлення використовуйте промо-код: SPR24
Вибрати
Теплі весняні знижки: з 14 квітня по 30 травня 2024 року
Wi-Fi
Wi-Fi
Wi-Fi
Електрокаміни з технологією полум'я Revillusion

Dimplex Revillusion – це лінійка електрокамінів преміум-класу. Технологія Revillusion змінює звичне уявлення навіть про найкращі сучасні моделі електричних камінів. У моделей цієї серії абсолютно автентичний вигляд!


Особливості технології

Традиційне дзеркало замінили напівпрозорим дзеркальним екраном Semi-Transparent MiragePanelTM. Його використання дозволяє у кілька разів посилити «вогняний» ефект завдяки візуальному збільшенню глибини топки.
У зоні топки – декоративна цегляна кладка, яка чітко видно крізь живий вогонь. І це ще одна новація: максимально наближена до натуральної форма мов полум'я забезпечує абсолютну реалістичність.
Інновації представлені також RGB-світлодіодами та ефективною системою обігріву ComfortSaver.

 

Основні моделі Dimplex Revillusion

  • Dimplex Revillusion rlg20 - підлогове електровогнище. Зовні він виглядає як справжній дров'яний камін у комплекті з кованим кошиком. У пристрої є функція обігріву: справжнє тепло робить модель ще більш реалістичною. Приємне ноу-хау – набір основних кнопок на опорній ніжці каміна. Тож якщо пульт десь загубився – це не привід позбавляти себе естетики живого вогню та радості затишного тепла.
  • Dimplex Revillusion rlg25 – вбудована модель. Її можна вмонтувати в будь-яку нішу в стіні, в арці, колоні і т.д. З порталом чи без нього. Можна використовувати кілька режимів підсвічування дров та вибирати відповідний ефект мерехтіння для покращення виду полум'я.
  • Підсвічування каміна Dimplex Revillusion rbf30 може працювати в 4 різних режимах у покращеному колірному рішенні (3 варіанти). Усередині осередку створюється унікальний ефект тіней. Крім того, модель оснащена вбудованою сенсорною панеллю управління автоматичним датчиком зовнішнього освітлення. Є клімат-контроль та таймер відключення.
 

Кожен із перелічених електрокамінів створений для того, щоб завжди бути в центрі уваги. Вибираючи моделі з технологією Revillusion, ви отримуєте найкращий у своєму роді камін, що ніби зійшов з обкладинки модного журналу!