0
0
0

Електрокаміни, що вбудовуються

Зимові знижки: з 15 січня по 25 лютого 2024 року
Даруємо знижку до кінця зими! Маєте унікальну можливість придбати електричний камін зі знижкою 7%. Під час замовлення використовуйте промо-код: WIN24
Вибрати
Зимові знижки: з 15 січня по 25 лютого 2024 року
Wi-Fi
Wi-Fi
Хіт
Wi-Fi
Wi-Fi
Хіт
-5%
Хіт
Акція
Електрокаміни, що вбудовуються

Каміни вбудовані електричні легко можна вмонтувати в стінну нішу, портал, колону, арку і т.д. Електрокаміни, що вбудовуються, не вимагають перестановки меблів, зміни організації житлового або нежитлового простору. Єдине, що потрібно зробити – вибрати найбільш вдале місце для встановлення. Оскільки для монтажу камінів, що вбудовуються в стіну, потрібна невелика глибина, прилад легко встановити в будь-якому приміщенні.
У нашому каталозі представлені електричні каміни, що вбудовуються з ефектом полум'я 2D, 3D, 5D, Optiflame, Opti-Myst, Opti-V, Revillusion.


Особливості моделей різних виробників

Великим різноманіттям варіантів тішить бренд Dimplex. Фірма виробляє каміни, що вбудовуються, відрізняються і функціональною, і стилістичною складовою. Вбудовувані каміни цієї ТМ можуть бути:

  • з обігрівом і без;
  • з опцією зволоження приміщення;
  • є моделі, що імітують біокаміни тощо.
 

Асортимент пропозицій електротопок, що вбудовуються, дозволяє кожному покупцеві знайти оптимальне рішення саме для свого інтер'єру.


Електричні каміни, що вбудовуються від Royal - це технологічні пристрої з впізнаваним дизайном.

Лінійка Royal 3 D відрізняється лаконічним виконанням, а Royal Flame зовні нагадують справжні каміни з ажурними захисними решітками.

 

Використовуйте можливість купити електрокаміни для вбудовування у нашому інтернет-магазині на вигідних умовах.
Якщо ви сумніваєтеся, який вбудований камін вибрати, звертайтеся до наших консультантів. Фахівці допоможуть розібратися з особливостями моделей та порадять можливі варіанти. Дізнавшись, чим відрізняються вбудовані електричні каміни, які вам сподобалися зовні, ви легко зможете вибрати ідеальний для свого будинку!