0
0
0

Електричні гармати

Спекотні літні знижки: з 2 по 31 липня 2024 року
У спекотний місяць даруємо такіж спекотні знижки! Маєте унікальну можливість придбати електричний камін зі знижкою. Під час замовлення використовуйте промо-код: SMMR24
Вибрати
Спекотні літні знижки: з 2 по 31 липня 2024 року
Електричні гармати

Електрична теплова гармата є одним з видів мобільних обігрівачів. Прилад нагріває повітря у приміщеннях невеликої площі. Пристрої такого типу купують для встановлення в магазинах, торгових залах, на складах та інших об'єктах, де бувають люди.
Влаштована теплова електрична гармата дуже просто. У металевий корпус (циліндричної форми або прямокутний) вмонтовано вентилятор з електроприводом та нагрівальний елемент. Він може бути спіральним чи трубчастим.
Саме ТЕН забезпечує виконання основної функції: постачання теплом приміщення, що обслуговується теплом.

 

Завдяки роботі вентилятора, теплові гармати електричні забезпечують можливість швидкого прогрівання приміщення. Холодне повітря швидко проганяється через електронагрівач і інтенсивно розподіляється по приміщенню.
При роботі електричних гармат не виділяються вихлопні гази, тому ці пристрої сміливо можна використовувати в закритих приміщеннях. Моделі, представлені в нашому каталозі, обладнані надійними захисними механізмами, що унеможливлюють ризик перевантаження та виходу пристрою з ладу.
Пристрої можна легко переносити з місця на місце: вони комплектуються ручками та коліщатками.

 

Якщо вам потрібна продуктивна теплова гармата електрична, ви можете купити її в нашому магазині в режимі онлайн. Мікроклімат здійснює доставку товару по всій Україні.