0
0
0

Які бувають електрокаміни?

Які бувають електрокаміни?

У сучасному дизайні інтер'єрів електрокаміни Dimplex користуються особливою популярністю, адже їх встановлення та обслуговування не потребують особливих зусиль. Особливо для тих, хто живе в невеликій квартирі або хоче спостерігати за полум'ям, що горить у своєму офісі, електричні каміни - це просто знахідка. Великий вибір моделей та сучасні технології Dimplex дозволять підібрати ідеальний камін для кожного приміщення у будь-якому стилі. Детальніше про те, які є види електрокамінів, ми розповімо в нашій статті.

 

Моделі електрокамінів


Залежно від розташування та розмірів моделей виділяють такі види:
  • Підлогові електрокаміни встановлюються безпосередньо на підлогу. Є класичні моделі, які встановлюються з порталами вздовж головної стіни і на вигляд дуже схожі на традиційні каміни. Також є кутові електрокаміни, які виглядають дуже ефектно. Підлогові моделі особливо актуальні, якщо оздоблення кімнати вже завершено, оскільки їхнє встановлення не вимагає серйозних монтажних робіт.
  • Вбудовувані моделі часто зустрічаються в більш сучасних стилях оформлення інтер'єрів, наприклад, у таких, як хай-тек. Такі каміни можуть вбудовуватись у порожні ніші, столи, шафи і навіть тумбочки. Особливим вишукуванням вважаються електрокаміни з баром або навіть винною шафою. Вбудовувані моделі дозволяють більш функціонально використовувати простір і, безперечно, додадуть «родзинку» вашому інтер'єру.
  • Настінні чи підвісні електрокаміни вішаються на стіни, як плазмові телевізори, і за розмірами та формою дуже на них схожі. Тільки на відміну від телевізорів електрокамін не тільки показує гарну картинку полум'я, що тліє, але і може обігрівати приміщення. Такі моделі часто використовуються в спальнях і є прекрасним нічником. Адже кожен буде радий засипати під звук потріскуючих полін.
  • Особливі електрокаміни дозволяють знайти ідеальне місце для осередку в будь-якому приміщенні. Каміни можуть бути різних розмірів (від великих до найменших), тому органічно виглядатимуть абсолютно в будь-якому інтер'єрі, як у невеликій квартирці, так і в заміському будинку.
 

Види технологій полум'я


На даний момент компанія Dimplex розробила 4 унікальні технології реалістичного полум'я:
  • Optiflame - досить поширена технологія серед електрокамінів dimplex, оскільки найбільш доступна по ціни. Візуалізація полум'я здійснюється за допомогою спеціального циліндра з насічками, що обертається, та дзеркальної поверхні вогнища. Галогенові або LED-лампи підсвічують циліндр і дрова муляж, створюючи ілюзію справжнього вогню.
  • Opti-myst 3d каміни також називають паровими або 3D камінами. Особливість цієї технології полягає в тому, що створюється не тільки реалістичне зображення полум'я, але й імітація диму за допомогою вбудованого ультразвукового парогенератора. Підсвічування через світлові фільтри створює відчуття полум'я, що горить, і диму, що виходить від нього. Пара утворюється з води, яка заливається у спеціальний резервуар, захований за муляжем дров. Деякі моделі безпосередньо підключаються до водопроводу і не потребують дозаправки. Перевага технології Opti-myst 3d у тому, що за рахунок виділення пари компенсується втрата вологості при нагріванні повітря.
  • Електрокаміни з технологією Opti-V також називають 5d камінами. Розробники застосували "секрет ілюзіоністів" для створення реалістичної картинки: встановили напівпрозоре дзеркало під спеціальним кутом. У муляжі дров вбудовані спеціальні світлодіоди, які то згасають, то починають горіти, створюючи ефект полін, що тліють. На задній стінці вогнища розташований рідкокристалічний екран, який відтворює зображення полум'я, що горить, в HD форматі зі звуковим супроводом. Реалістичне полум'я з полінами, що тліють, і звуками потріскування не має аналогів серед конкурентів.
  • Технологія Revillusion - це новинка серед розробок компанії Dimplex. Головний секрет технології в тому, що використовується напівпрозорий дзеркальний екран, який робить полум'я більш глибоким.
 

Продукція Dimplex – це найкраще рішення, якщо ви вирішили купити електрокамін та додати затишку вашому житлу. Наш інтернет-магазин електрокамінів порадує вас широким асортиментом та вигідним співвідношенням ціни та якості.

Коментарі
Схожі статті
23.03.2020
Як вибрати електрокамін?
Як вибрати електрокамін?
Сучасні моделі дозволяють втілити в реальність практично будь-яку задумку. Електрокамін може традиційно стояти в порталі вздовж стіни чи в кутку, висіти на стіні або навіть бути вбудованим у тумбочку чи стіл. Як тільки ви визначитеся з місцем розташу..
20.03.2020
Монтаж та підключення електрокаміна
Монтаж та підключення електрокаміна
Популярність електрокамінів багато в чому обумовлена такими властивостями, як пожежна безпека, довговічність, легка установка та обслуговування. І хоча при встановленні електрокаміна вам не доведеться будувати димар і оформлювати спеціальні дозволи, ..