0
0
0

Теплові гармати

Теплові гармати

Теплова гармата – це, по суті, великий тепловентилятор із високим ККД. Агрегати даного типу ефективні для використання у промислових умовах. Рішення купити теплову гармату приймають у тому випадку, коли потрібна генерація великої кількості тепла і звичайним обігрівачам це не під силу.

 

Види теплових гармат

 

Теплова гармата – переносний опалювальний прилад. Він виконує своє завдання завдяки наявності вмонтованого в корпус (прямокутний або циліндричний) нагрівального елемента та потужного вентилятора. Останній “примушує” повітря проходити через нагрівач. Потім під великим тиском ці гарячі повітряні потоки подаються до приміщення.
Є кілька лінійок теплових гармат. Відрізняються вони тим, який нагрівальний елемент використовується для підігріву повітря.


У магазині Microclimat представлені всі різновиди теплових гармат:
  • електричні;
  • газові;
  • працюючі на рідкому паливі;
  • універсальні пристрої (мультипаливні).
 

Електричні теплові гармати здатні за короткий час забезпечити комфортну температуру у невеликому приміщенні. Важливою перевагою цієї лінійки пристроїв є відсутність вихлопних газів.

 

Газові обігрівачі, а також працюючі на рідкому паливі (дизельні), чудово підійдуть для просторих просторів, що провітрюються. Зазначені види обігрівачів потужніші за електричні. Це потрібно враховувати під час вибору теплової гармати.

 

У моделях, що працюють від електромережі, встановлені ТЕНи (спіральні або трубчасті електронагрівачі). Цим теплова гармата електрична відрізняється від потужніших і продуктивних пристроїв – газових, дизельних та мультипаливних пальників. Працездатність газових гармат забезпечує пальник (відкритого чи закритого типу). Газ подається із балона. У дизельних теплових гарматах використовується дизпаливо (є моделі з відкритою подачею полум'я та теплообмінником).
Важливо врахувати, що теплові гармати генерують гарячі потоки тепла, тому використання у житлових приміщеннях недоцільне. Під час роботи теплової гармати утворюється багато шкідливих речовин – продуктів згоряння палива. Крім того, повітря досить висушується.
Але є пристрої непрямої дії. Їхня конструкція передбачає наявність спеціального закритого теплообмінника, в якому здійснюється процес горіння, а «побічні» продукти відводяться через спеціальний димар.


Переваги теплових гармат

Важлива перевага теплових гармат – мобільність. Пристрої можна перевозити, переміщати та встановлювати там, де робота такого джерела тепла буде найбільш ефективною.

 

Потужні моделі теплових гармат чудово справляються із завданням підігріву повітря на стоянках, промислових складах, Необхідність купити теплову гармату з'являється і тоді, коли потрібно швидко позбутися вологості та вогкості, висушити приміщення після ремонтно-оздоблювальних робіт (або прискорити їх виконання). Також гармата теплова може використовуватись:

  • у магазинах;
  • на СТО;
  • у цехах та ангарах;
  • у майстернях та у службових приміщеннях;
  • у теплицях та сховищах сільгосппродукції;
  • на напіввідкритих будівельних майданчиках тощо
 

Інтернет-магазин Мікроклімат пропонує великий асортимент моделей теплових гармат. На нашому сайті ви можете купити теплову гармату в Україні за найкращою ціною. Доставка товару здійснюється у будь-яке місто країни. У великому списку пропозицій ви легко зможете вибрати пристрій, який оптимально підійде для обігріву комерційного або виробничого приміщення. При необхідності отримати консультацію щодо вибору моделі теплової гармати, зв'яжіться з нашими консультантами.