0
0
0

Моноблоки, мобільні кондиціонери

Теплі весняні знижки: з 14 квітня по 30 травня 2024 року
З приходом весняного тепла даруємо такіж теплі знижки! Маєте унікальну можливість придбати електричний камін зі знижкою. Під час замовлення використовуйте промо-код: SPR24
Вибрати
Теплі весняні знижки: з 14 квітня по 30 травня 2024 року
Моноблоки, мобільні кондиціонери

На відміну від спліт-системи, яка складається із двох блоків, з'єднаних між собою, мобільний кондиціонер – це єдина конструкція. У моноблок вмонтовано компресор, конденсатор, вентилятор та пристрій для фільтрації повітря.

 

Для встановлення не потрібні послуги фахівців: підготувати пристрій до роботи ви можете самостійно. Щоб запустити кондиціонер, потрібно просто поставити його в зручному місці, вивести трубку повітроводу на вулицю і натиснути кнопку включення. Варто враховувати, що пристрій має стояти на підлозі.

 

Цей мобільний кондиціонер, тому його можна переміщати з місця на місце. Він оснащується коліщатками, тому пересувати апарат можна без зусиль.
Наш Інтернет магазин надає можливість купити мобільний кондиціонер за вигідною ціною. Доставка по всій Україні. Переваги моноблоку.
Якщо ви часто змінюєте місце проживання, вашим надійним супутником стане мобільний кондиціонер: купити такий пристрій можна в магазині Microclimat.

 

Крім того, цей різновид кліматичної техніки – відмінна пропозиція для тих, хто влітку залишає задушливе та курне місто і проводить відпустку на дачі. У заміському будиночку рідко встановлюють повноцінну спліт-систему, тому пересувний кондиціонер – саме те, що потрібно.

 

Пристрій невеликий, легко поміститься в багажник машини, а потім подарує можливість насолоджуватися прохолодою навіть у найспекотніший день. Потужності такого кондиціонера для цього достатньо.

 

Та й рівень шуму відносно невеликий. Зрозуміло, за рахунок того, що всі робочі елементи конструкції вміщені в один блок, пересувна модель працює трохи голосніше, ніж звичайна спліт система. Однак ця різниця несуттєва і точно не завадить повноцінному відпочинку.
Якщо ви вирішили купити мобільний кондиціонер в Україні, скористайтесь послугами нашої компанії. Ми пропонуємо брендову продукцію перевірених торгових марок, що випускають надійну та функціональну кліматичну техніку.