0
0
0

Льодогенератори, генератори льоду

Спекотні літні знижки: з 2 по 31 липня 2024 року
У спекотний місяць даруємо такіж спекотні знижки! Маєте унікальну можливість придбати електричний камін зі знижкою. Під час замовлення використовуйте промо-код: SMMR24
Вибрати
Спекотні літні знижки: з 2 по 31 липня 2024 року
Льодогенератори, генератори льоду

Для побутових цілей необхідну кількість льоду можна приготувати у звичайній морозильній камері холодильника. Але якщо планується пишне свято з великою кількістю гостей у заміському будинку або на дачі, льоду буде потрібно багато. Вирішити завдання допоможе домашній льодогенератор з «розумною» системою керування.

 

Льодогенератор – це побутовий пристрій, за допомогою якого можна виготовляти великі партії льоду.

Виробники випускають різні за зовнішнім виглядом, продуктивністю та функціональністю моделі.

 

Це холодильне обладнання може виробляти лід різної форми: у вигляді кубиків або гранул, а також циліндричний (пальчиковий) та лускатий лід. У деяких пристроях, наприклад, можна встановити розмір шматочків льоду.
Вибираючи льодогенератор для дому, потрібно враховувати його продуктивність. Вона обчислюється кількістю виробленого на добу льоду. Крім того, звертають увагу на тип охолодження.

 

У моделях з водним типом охолодження немає двигуна: охолодження конденсатора виконує вода. Відсутність вентилятора не потребує великої витрати електроенергії, але води витрачається багато.

 

Є моделі з повітряним типом охолодження. У цьому випадку теж потрібно підключення до водопроводу, але кількість води, що споживається, помітно менше, ніж у першому випадку. Крім того, повітряний конденсатор легко очищується щіткою та пилососом, фільтри для води не потребують частої заміни.

 

Рішення купити льодогенератор приймають також при відкритті ресторану, бару, кафе або магазину (відділу), в якому будуть встановлені вітрини з продуктами, які потребують заморожування.

 

Великий асортимент моделей дозволяє купити льодогенератор необхідної виробничої потужності. Доставка товару здійснюється в будь-який район Києва та в будь-яке інше місто України.