0
0
0

Що таке кондиціонер з інвертором?

Що таке кондиціонер з інвертором?

Що таке кондиціонер з інвертором і чому ви повинні бути зацікавлені в його покупці?

Інвертор – це схема управління частотою обертання компресора кондиціонера. Вентилятор звичайних кондиціонерів може обертатися тільки з однією (іноді з двома чи навіть трьома, але це не змінює суті) швидкістю. Швидкість обертання вентилятора інверторного кондиціонера змінюється плавно від нуля до максимального значення.

Для того, щоб зрозуміло пояснити переваги інверторної схеми управління, розглянемо недоліки класичних, неінверторних, кондиціонерів:

 1. Кондиціонери без інвертора не можуть підтримувати потрібну температуру повітря в приміщенні з гарною точністю.


  Коли датчики температури показують, що необхідна температура встановилася, кондиціонер перестає обертати вентилятором (і лягає відпочити). Періодично він ненадовго вмикається, щоб підтримувати задану температуру.

  Але термометр вимірює температуру повітря тільки в безпосередній близькості від кондиціонера, а вентилятор, обертаючись з постійною швидкістю, завжди переохолоджує або перегріває приміщення!

  Тому температура у приміщенні, обладнаному кондиціонером без інвертора, постійно стрибатиме на 3—5°C.

 2. Через постійні включення та вимкнення компресора енергоспоживання кондиціонера без інвертора зростає за гіперекспоненційним законом. набагато вище щодо інверторного кондиціонера.

 3. Кондиціонери без інвертора працюють дуже голосно та набридливо. Як тільки ваша нервова система заспокоюється під час чергового періоду відпочинку кондиціонера, він знову починає працювати, формуючи (або зміцнюючи) у вас комплекс неповноцінності та залежність від сучасної технологічної цивілізації.

Є плюс не інверторного кондиціонера ціна.
Вартість аналогічних моделей із різними типами компресорів значно відрізняється.

Наприклад, кондиціонери одного класу, потужності та бренду, але з різним типом компресора CH-S07XN7 и CH-S07FTX5.

Кондиціонер з інвертором одним махом вирішує всі ці проблеми:

 1. На початку роботи компресор кондиціонера з інвертором працює на повну потужність.


  У міру того, як температура повітря в приміщенні наближається до заданої швидкості обертання пропелера зменшується.

  Коли температура повітря в приміщенні досягає заданої кондиціонер не вимикається, а продовжує обертати пропелером з дуже маленькою швидкістю, як Карлсон. Таким чином температура повітря в приміщенні не змінюється стрибками і встановлюється в межах 0.5°C від заданої.

 2. Основна частина електроенергії витрачається під час включення та вимкнення компресора.
  Повертаючись на невеликій швидкості, компресор кондиціонера з інвертором майже не їсть енергії, рятуючи вас від енергетичного банкрутства. заощаджуючи вам гроші.

 3. Кондиціонери з інверторною схемою управління працюють на порядок, а то й на кілька порядків тихіше, ніж кондиціонери без інвертора, це цілком підтверджений наукою та фокус-групами факт.

Як бачите, переваги кондиціонерів з інвертором над кондиціонерами без нього незаперечні.

Якщо бюджет, виділений вами на покупку кондиціонера, дозволяє, то ми радимо не роздумуючи купувати кондиціонер з інвертором.

Давайте підіб'ємо підсумок, чому інверторні кондиціонери кращі за звичайні:
 • заощаджують електроенергію до 40%;
 • рівень шуму значно менший;
 • можливість роботи на обігрів за нижчих температур.

Вибрати відповідну модель ви можете тут.

Коментарі