0
0
0

Рейтинг кондиціонерів 2020 року

Рейтинг кондиціонерів 2020 року

Рейтинг кондиціонерів 2020 за якістю, гарантійною та сервісною підтримкою

 

На ринку України представлено десятки торгових марок кондиціонерів. Тому зробити правильний вибір часом дуже складно.
У даному рейтингу кондиціонерів, основним критерієм, за якими обираємо найкращі кондиціонери, у нас буде не виробник, а компанія, яка представляє цей бренд в Україні. Адже саме від якості підтримки (технічної та сервісної), яку надає дистриб'ютор, залежить гарантійна та післягарантійна підтримка бренду взагалі.

 

1-е місце – кондиціонери марки Cooper&Hunter
(американський бренд, країна збирання Китай)

 

Ексклюзивні права представляти цей бренд в Україні належать лише одній компанії, яка має багаторічну історію на кліматичному ринку в Україні та турбується про престиж торгової марки. Представництво бренду забезпечує контроль якості сервісного обслуговування та технічних знань своїх дилерів, які продають обладнання Cooper&Hunter.
Купуючи кондиціонери Cooper&Hunter, вам не варто турбуватися про гарантію або тривале очікування ремонту, оскільки запчастини завжди присутні на складі представника. Також велика перевага цього бренду – ndash; демократична ціна та величезний модельний ряд.

 
Найпопулярніші моделі Cooper&Hunter в 2020 р.
             

2-е місце – кондиціонери марки Mitsubishi Electric

 

Японський бренд з бездоганною репутацією та якісною продукцією. Один із основних гравців на світовому ринку кондиціонерів.
В Україні є офіційне представництво від заводу виробника, яке здійснює технічну підтримку та контролює якість гарантійного обслуговування. Цей бренд поставляється в Україну кількома дистриб'юторами, що формує конкурентну ціну на кондиціонери Mitsubishi Electric. Для отримання офіційної гарантії при покупці необхідно переконатись у легальності надходження продукції.

 
Найпопулярніші моделі Mitsubishi Electric у 2020 р.
           

3-е місце – кондиціонери марки Toshiba (Японія)

 

Середня цінова політика та високий контроль якості робить цей бренд популярним серед японських кондиціонерів.
Компанія, яка постачає ці кондиціонери, є однією з найбільших кліматичних компаній в Україні, тому має великий досвід, склад запчастин та штат фахівців, які можуть вирішити будь-яку проблему, пов'язану із сервісним обслуговуванням техніки.

 
Найпопулярніші моделі Toshiba у 2020 р.
         

4-е місце – кондиціонери марки Neoclima

 

Даний бренд, так само як і Cooper&Hunter має ексклюзивне представництво на території України.
Також давно й активно продається в Україні, хоч за популярністю в рази програє. Але бюджетна вартість і якість устаткування, сприяє зацікавленості покупцем у цій продукції.

 
Найпопулярніші моделі Neoclima у 2020 р.
       
Коментарі