0 грн.
Зробити замовленняСьогодні кожен з нас замислюється про стан навколишнього середовища та якість повітря, і не лише того, яким ми дихаємо на вулиці, а й того, який ми вдихаємо вдома. Це особливо актуально для людей, які страждають на алергію, а також для тих, хто виховує маленьких дітей, і турбується про їхнє здоров'я, більше того, це важливо для всіх, хто думає про здоров'я та підтримку імунітету.
Ні для кого не секрет, що повітря сучасного міста вже давно мало відповідає оптимальним умовам для життя людини і навряд чи сприяє здоров'ю та комфорту.
У районах житлових забудов поблизу автомагістралей рівень забруднень по чадному газу та оксидам азоту перевищує гранично допустимий (ГДК) у 10-15 разів. Це означає, що таку ж концентрацію забруднювачів можна виявити і в себе вдома. Від вуличних летючих забруднювачів не можна сховатися ні за якими герметичними склопакетами - чистому повітрі просто нема звідки взятися. Але це ще не все.
У квартирі нас "зустрічають" наші власні джерела забруднення повітря. Недорогі сучасні меблі роблять з дешевих матеріалів – фанери, ДСП, ДВП. У цих матеріалах як сполучна використовується фенолформальдегідна смола. У цього полімерного з'єднання безліч переваг: воно зручне в роботі, дуже недорого у виробництві, майже не горить. Є в нього і недолік: воно поступово розкладається на фенол і формальдегід, а ці обидві сполуки вважаються отруйними для людини. ГДК фенолу та формальдегіду - 0.03 мг/м3 та 0.003 мг/м3 відповідно.
Для повноти картини зазначимо ще одне джерело забруднень – це сама людина, її улюблені домашні тварини та кімнатні рослини. На частку припадає поширення вірусів і бактерій, і навіть суперечка грибів, тобто. цвілі. Цікаво, що у нежитлових приміщеннях віруси та бактерії практично не живуть.
За добу ми вдихаємо до 15-16 кг повітря, тобто. набагато більше, ніж у всіх продуктів харчування. Навіть якщо домішки у повітрі не перевищують ГДК, це означає, що за добу кожен із нас вживає від 15 до 100 мг шкідливих речовин.
Очевидною стає необхідність очищати повітря хоча б у своїй квартирі. Для цього до Ваших послуг існує велика кількість різноманітних очисників повітря. Розібратися у всьому їхньому різноманітті Вам і допоможе ця стаття.
Це не означає, що для дому ви обов'язково повинні використовувати побутовий очисник повітря, можна поставити і напівпромислову більшу потужність - такий очисник повітря очищатиме ваше приміщення швидше. Головне, щоб у вас вистачало місця для встановлення такого очищувача повітря, були б кошти на його придбання, і його рівень шуму відповідав би вашим вимогам.
До складу очисника повітря нерідко входить іонізатор повітря. При роботі повітря насичується негативно зарядженими іонами, що сприяє повноцінному засвоєнню людиною кисню. Сучасна офіційна медицина приділяє найсерйознішу увагу питанню іонізації повітря. Відповідно до прийнятих норм, концентрація негативно заряджених аеро-іонів у повітрі приміщень повинна бути не менше 600 на см3. Наприклад скажімо, що у горах, біля водоспаду чи морському березі їх концентрація коливається не більше від 50 000 до 200 000 див. куб. (Саме тому там так легко дихається), При цьому в міських квартирах, офісах або на вулицях вона рідко перевищує 100-200 аі/см.куб. Недолік іонізації призводить до постійного кисневого голодування, поганого самопочуття, зниження працездатності, втрати уваги, підвищеної стомлюваності, послаблення загального імунітету і провокує розвиток різних захворювань.
За даними медиків, зростання алергічних захворювань у мешканців сучасних мегаполісів пов'язане, в основному, із забрудненням повітря. Нині алергія є серйозною проблемою людства — за статистичними даними, сьогодні від неї страждає кожен п'ятий житель планети. Загострення цього підступного захворювання відбуваються, як правило, у весняно-літній сезон - період пишного цвітіння та запилення всіляких представників флори (трав, злакових, складноцвітих, дерев та ін).
Пилковий алерген потрапляє в організм людини з повітрям, що вдихається, і затримується в порожнині носа, носовій частині глотки і верхніх відділах трахеї, викликаючи такі явища як свербіж і подразнення слизової оболонки носа, чхання, нежить, першіння в горлі, сльозотеча, а в тяжких випадках навіть набряк очних яблук та симптоми бронхіальної астми.
Багато проблем і від тополиного пуху, який, проникаючи в дихальні шляхи, також може спричинити алергічні захворювання. Крім того, пух переносить "на собі" пилок інших рослин, змушуючи "алергіків" чхати та кашляти.
Серед інших алергенів варто виділити домашніх кліщів, шерсть домашніх тварин і, звичайно ж, традиційний домашній пил, куди можуть входити всі перераховані вище компоненти. Контакт із цими алергенами дуже небезпечний для дітей, тому що саме в ранньому дитячому віці збільшено ризик розвитку бронхіальної астми при масивному антигенному алергічному навантаженні.
Пилосос та вологе прибирання приміщення приносять лише тимчасове полегшення. До того ж, ці методи безсилі проти мікроорганізмів розміром менше 10 мкм, оскільки вони не осаджуються в нерухомому повітрі, а шкода від них колосальна - чим менше частинки та алергени, тим глибше вони проникають у легені людини.
Сучасні лікарські препарати вимагають постійного прийому та не дають гарантії, що алергія не повернеться знову. Лікування має починатися не з боротьби із симптомами, а насамперед із усунення алергену.
Оптимальним способом створення чистого та здорового мікроклімату вдома, на роботі та в інших приміщеннях є очищувач повітря. Численні випробування в багатьох лікувальних та наукових установах довели ефективність очищувачів повітря у "витягуванні" з повітря різноманітних алергенів та придушенні життєдіяльності мікробів та бактерій.
Очищувачі швейцарської компанії "PLASTON", що випускаються під торговими марками "BONECO" та "Air-O-Swiss" (AOS), проводять повне очищення повітря за допомогою системи фільтрів та оснащені додатковими функціями для досягнення максимального комфорту - ароматизацією приміщення та іонізацією повітря.
Очищене від алергенів та інших шкідливих мікроорганізмів повітря виключно корисне для здоров'я. Він покращує самопочуття, сприяє концентрації уваги, підвищує працездатність та благотворно впливає на серцево-судинну, нервову та легеневу системи.
Очисники повітря - необхідні прилади для комфортного життя!